14 maja 2013

Miranda Kerr - sekret idealnej figury

Miranda Kerr, australijska modelka Victoria's Secret.

Dieta: Miranda stosuje dietę zgodną z jej grupą krwi - A. Je mnóstwo warzyw, ryb, owoców morza oraz małe porcje kurczaka (jest to jedyne dopuszczalne mięso w jej diecie). Codziennie wypija ok.2 litry filtrowanej wody.  Modelka stosuje metodę "80 / 20", co oznacza, że w jej diecie jest 80% zdrowych i dopuszczalnych produktów, pozostałe 20% pozostawia na przyjemności, jak np. czekolada.

Trening: składa się głównie z ćwiczeń wysmuklających ciało, takich jak pilates i balet. Aby mieć ładnie wyrzeźbione ramiona, Miranda do większości treningów dodaje 2kg ciężarki. Modelka codziennie praktykuje jogę (przez 30 minut), co pomaga jej odstresować się.

Ciekawostki: Miranda ma 175cm, waży 56kg / jest żoną aktora Orlando Bloom'a, ma syna Flynn'a / jej wymiary:  81-61-86 cm /  zanim zaczęła przygodę z modelingiem, studiowała dietetykę /  codziennie po obudzeniu wypija szklankę ciepłej wody / 
źródło: klik! 
         


8 komentarzy:

 1. nie podoba mi się jej brzuch :|

  OdpowiedzUsuń
 2. Wydaje się taka naturalna,co u gwiazd to rzadkość.:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Średnio podoba mi się Miranda. Z Aniołków VS uwielbiam Candice Swanepoel i Alessandrę Ambrosio. Ale za to u Mirandy podoba mi się taktyka 80/20 :))

  OdpowiedzUsuń
 4. bardzo podoba mi się jej ciało:)

  OdpowiedzUsuń
 5. piękna i to tego ładne ciało :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Jest bardzo ładna i mimo, że ciało nie zachwyca tak bardzo, to wydaje się być naturalna, a samo to w sobie jest piękne :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Uwielbiam Mirandę, to moja ulubiona modelka :) Ma cudowne nogi

  OdpowiedzUsuń