20 grudnia 2012

Moja największa motywacja, czyli Laura Harris

Od wczoraj umieram - mam chyba najsilniejszą miesiączkę w swoim życiu. Nie jestem w stanie nawet chodzić, od tabletek jest już mi słabo, ale mam nadzieję, że pod koniec dnia już będzie dobrze, te pierwsze 2 dni zawsze są najgorsze.

A tymczasem chciałam się z wami podzielić moją największą inspiracją. Niedawno, buszując po moim ukochanym Tumblr znalazłam bloga ChickenTuna. Myślałam, że to po prostu stronka z inspiracjami, ale okazało się, że dziewczyna wkleja tam swoje własne zdjęcia. Dla mnie jej ciało jest idealne, sama do takie dążę, oczywiście zaraz kliknęłam w linka po prawej stronie i przeczytałam historię tej dziewczyny.
..Dziewczyny? Autorka bloga ma 44 lata!! Nie potrafię wyjść z podziwu, ona jest w wieku mojej mamy, a wygląda lepiej ode mnie!

Jaki jest jej sekret? Dowiadujemy się, że jest fanką "czystego jedzenia", czyli najwięcej jest w jej jadłospisie ryb i sałat, do tego oczywiście litry wody. Jej trening to cardio 5x + 3x trening siłowy w tygodniu. Blogerka z ChickenTuna nie jest zawodowcem, nie jeździ na żadne konkursy, to wszystko robi wyłącznie dla siebie. Trenuje w domu, po prostu włącza sobie płytkę z ćwiczeniami i daje czadu. 
Nie wiem jak wy, ale ja jestem w szoku. Laura Harris ma 44 lata, jej ciało jest idealne, lepsze od mojego, choć ja nie skończyłam jeszcze 18. Większość ludzi, których znam, już w wieku 35 lat przestają dbać o siebie, swoje ciało, swój jadłospis. A te zdjęcie dają mi takiego kopa w dupę, że mam ochotę nie robić nic innego niż cardio i squaty. 
Będę dążyć do tego, żeby wyglądać tak, jak ona i to jak najdłużej, bo nie ma nic gorszego, niż życie w ciele, którego nienawidzimy i które nas ogranicza.

11 komentarzy:

 1. cudowne ciało! *.*

  OdpowiedzUsuń
 2. podziwiam takie osoby

  OdpowiedzUsuń
 3. duże WOW! i mówię to jako facet :)

  OdpowiedzUsuń
 4. o kurcze, wygląda świetnie !

  OdpowiedzUsuń
 5. Też chciałabym tak wyglądać :D

  OdpowiedzUsuń
 6. hm. widziałam jej inne zdjęcia. mnie kobiety, które są tak umięśnione, że muszą się wspomóc sztucznym biustem, żeby nadal przypominać kobietę trochę przerażają. ale oczywiście super, że w wieku 44 lat jej się chce. z tego jak najbardziej można brać przykład:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Racja, świetna jest. I ma figurę lepszą niż niejedna 20-latka! :D

  OdpowiedzUsuń
 8. Ma idealną figurę jak dla mnie, wygląda po prostu niesamowicie, mam nadzieję że kiedyś też tak będę wyglądać : D

  OdpowiedzUsuń
 9. http://www.joemonster.org/art/20983/Ile_ona_ma_lat_
  A tutaj masz artykuł o niej, a raczej zbiór zdjęć, m.in. tych, na których ma gorszą formę, przed rozpoczęcie treningów.
  A więc jednak się da :)

  OdpowiedzUsuń